Spam

Tu możecie zareklamować swojego bloga oraz zaprosić mnie na kolejny rozdział. który pojawi się na waszym blogu!

16 komentarzy:

 1. http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com/ <-- Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym serdecznie zaprosić na dwunasty rozdział z perspektywy Suzie, który właśnie pojawił się na moim blogu. Jeśli jesteś ciekawa jak wyglądał powrót Suzie i Lucy do szkoły oraz na jaki pomysł wpadli rodzice sióstr Bailey z managerem chłopaków, myślę, że ten rozdział ciebie zaciekawi :)
  www.sweet-sounds-of-his-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ‘-To twoja dziewczyna? – Odezwałam się po raz pierwszy robiąc charakterystyczną minę zdziwienia, po czym wybuchłam niekontrolowanym śmiechem’
  Serdecznie zapraszam na trzecie rozdział na blogu Last years event, było by mi bardzo miło gdybyś oceniła moją pracę, bo każda dobra opinia wywołuje na mojej twarzy gigantyczny uśmiech, a zła nakłania do poprawy (; mam nadzieję, że będzie się dobrze czytać i życzę wesołych świąt! Pozdrawiam cieplutko (;
  www.lastyearwithlou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. korzystając z okazji chciałabym cie serdecznie zaprosić do wyrażenia opinii na temat nowego rozdziału:
  www.lastyearwithlou.blogspot.com
  pozdrawiam ciepło i weny xx

  OdpowiedzUsuń
 5. http://everythingaboutyou-od.blogspot.com/ - Zapraszam bardzo serdecznie :)
  Można dodawać do obserwowanych. Każdy kto jest obserwatorem mojego bloga , ja również obserwuję , więc warto :3
  Komentarz za komentarz ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam za spam.
  "-A ty? -Odparła nagle.
  -Co ja? -Spytałam nie wiedząc co dziewczyna ma na myśli.
  -Masz kogoś? Podoba Ci się ktoś? -Kiedy to powiedziała od razu chciałam zakończyć ten temat... Nie znam jej za długo, nie potrafię jej mówić o takich sprawach ale ma w sobie coś dzięki czemu mogłabym od razu wyjawić wszystkie swoje najskrytsze tajemnice..."
  Jeżeli chcesz dowiedzieć się o kim mówi jedna z bohaterek zajrzyj na już drugi rozdział na blogu -> http://love-treachery-disease.blogspot.com Mam nadzieję, że przeczytasz go, dodasz komentarz, w którym umieścisz swoją opinię, a jak Ci się spodoba to zaobserwujesz! -Maya ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć ! Chciałabym ciebie zaprosić na czternasty rozdział z perspektywy Suzie. Uprzedzam tylko, że kompletnie mi nie wyszedł. Jednak jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego starsza siostra Bailey chciałaby, by dzień opisany w rozdziale był snem, a nie jawą to może jakoś to zniesiesz :)
  www.sweet-sounds-of-his-voice.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział na http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

 9. Ponieważ, jak mniemam, zakładka SPAM służy również do reklamowania swoich blogów na innych stronach chciałabym...
  Zaprosić Cię na mojego bloga: http://sayiloveyouandiwillbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com <-- Zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 11. http://a-little-of-the-good-life.blogspot.com/
  ZAPRASZAM SERDECZNIE :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na siódmy rozdział na blogu Last Years Event. Bardzo mi zależy żebyś wyraziła swoją ocenę na jego temat, bo każda ocena jest dla mnie ważna.
  www.lastyearwithlou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. [spam]
  Los Angeles nazywane jest Miastem Aniołów. I nie bez powodu...
  Alison i Amanda to dwie najlepsze przyjaciółki, które od najmłodszych lat zawsze spędzały czas razem. Były dla siebie jak siostry.
  Pewnego wieczoru ich życie zaczyna ulegać zmianom. Powoli najgorsze tajemnice wychodzą na jaw i zaczynają komplikować życie cheerleaderek.
  Nie wszyscy są tymi za kogo się podają. Jedni są źli i pragną zemsty. Inni chcą je chronić i uświadomić je tym kim są. Niestety nie wszystkim się to podoba.
  Zaczyna się walka o życie. Nie tylko o własne, gdyż wszyscy są w niebezpieczeństwie. Trzeba zdecydować: dobro czy zło? Każdy błąd może spowodować kolejną śmierć. Tylko nieliczni wyjdą z tego cało.
  Kto wygra? Alison? Amanda? Czy może oni?
  Zapraszam na naszego nowego bloga ---> http://secrets-of-human.blogspot.com
  Jeśli nie przekonał cię opis, to może zmieni to zwiastun --->http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NiL6ep41iAI
  Przepraszamy bardzo za spam i mam nadzieję, że cię nim nie uraziłyśmy
  Pozdrawiamy Alison & Amanda ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Cześć! :) Na http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się nie dawno 6 rozdział z perspektywy Jamie, na którego cię serdecznie zapraszam. Zajrzyj, a może Ci się spodoba? Jeśli tak to zachęcam do skomentowania, gdyż daje nam to motywację do pisania i zaobserwowania naszego bloga.
  Pozdrawiam ciepło i życzę przyjemnego dnia, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Zprszam na mojego bloga.
  http://magia-wokul-nas.blogspot.com
  Opowieść o dziewczynie, która ma magiczne zdolności lecz o nich nie wie. Jest ona adobtowana, ponieważ jej matka ją porzuciła le czy to prawda wiem tylko ja. Już w samym prologu pojawia się informacja o jej matce.

  Jeżeli ci się spodobał opis to serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 16. Wielki powrót, wielkie wyjaśnienia, zakała internetu wróciła z nowym rozdziałem i pomysłami. Jeśli mnie pamiętasz i interesują ciebie dalsze losy Maggie, albo inaczej - jeśli nie pamiętasz, a chciałabyś poznać jej historię, to serdecznie zapraszam na:
  www.sick-problems.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  eM's :)

  OdpowiedzUsuń